2007
Рік заснування
3
Збудовано КМ
1
В продажі КМ

Про забудовника Моя Країна

Моя Країна – девелоперська група, зайнята у будівництві жилої та комерційної нерухомості. В компанії трудиться кваліфікована команда: керівництву вдалося об'єднати досвід кожного, щоб будівництво відповідало високим європейським стандартам.

Принципи компанії:

  • Законність. Процес будівництва починається тільки після того, як девелопер отримує всі дозвільні документи. До роботи залучаються кращі юристи і фінансисти. Старт продажу відкладається до моменту, поки не буде готова вся проектна документація.
  • Якісні матеріали. Забудовник Моя Країна застосовує новітні технології, що дозволяє прискорити роботу на будмайданчику. Також використовуються безпечні для здоров'я і навколишнього середовища оздоблювальні матеріали.
  • Енергоефективність. При проектуванні житла враховується тенденція до подорожчання енергоносіїв. Тому застосовуються енергозберігаючі технології, матеріали та встаткування, щоб мешканці у майбутньому не переплачували за комунальні послуги.
  • Комфорт інвесторів на першому місці. Нерухомість завжди має всю необхідну інфраструктуру поблизу, підключена до комунікацій і здається в експлуатацію тільки після завершення ландшафтних робіт.

Каталог КГ Моя Країна

с. Сокільники, вул. Григорія Сковороди
від 3 060 000 грн
2.8 км
Видалити з обраного?
м. Львів, вул. Євського, 18
Усі проекти продано
Видалити з обраного?
м. Львів, вул. Насінна, 7
Усі проекти продано
Видалити з обраного?

Коттеджные городки Моя Країна на карте

Провідні забудовники