United Property Expo 2022 – ключова подія на ринку нерухомості 07/01/2022

До списку новин
United Property Expo 2022 – ключова подія на ринку нерухомості

З 16 по 17 лютого 2022 року у Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект 15, м. Київ) пройде "United Property Expo" – найбільша виставка нерухомості в Україні. Це зручна платформа для зустрічі інвесторів, фінансових експертів, забудовників та агентств нерухомості. На заході буде підбито підсумки минулого 2021 року та висловлено прогнози розвитку ринку нерухомості на 2022 рік.

Більш ніж 10000 об'єктів нерухомості в одному місці

На United Property Expo буде представлено 10 000 об'єктів нерухомості. Це сучасні житлові комплекси, заміські вілли та таунхауси, комерційні приміщення та затишні квартири. Учасники виставки зможуть вигідно продати свої об'єкти, а відвідувачі – купити житло та комерційну нерухомість зі знижкою до 20%.

Більш ніж 80 учасників з 17 країн світу

Виставка United Property Expo – це найкраще місце для оновлення бізнес-контактів. Її планують відвідати компанії Alaiye Home, Sunnierhomes, European Village, Property in Alanya, Hayat Estate, Інтеграл-Буд, Inftour, Tianello Sagl, Realting, NewTime Investment, Immoconcept та інші. Це представники Австрії, Болгарії, Німеччини, Греції, Іспанії, Італії, Кіпру, Латвії, ОАЕ, Португалії, Словаччини, Таїланду, Франції, Чорногорії, Чехії, Швейцарії та інших країн світу. 

Український сектор нерухомості представляють Забудовники столиці України, Київської області, Одеси та Львова. Вони підготували презентації 200 житлових комплексів та унікальні пропозиції для покупців.

Понад 5000 відвідувачів

Виставку відвідає близько 5000 людей, зацікавлених у покупці нерухомості. Це інвестори, бізнесмени та молода платоспроможна аудиторія.

Насичена бізнес-програма

У рамках виставки пройде дводенна конференція спеціалістів з нерухомості. На учасників конференції чекають нові дані про кредитування нерухомості, перспективи інвестицій у житлові та комерційні об'єкти, а також прогноз розвитку ринку нерухомості на 2022 рік. Ця інформація дозволить збільшити інвестиційний портфель, вигідно вкласти вільні кошти та стати володарем преміального житла зі значною знижкою.

Переваги United Property Expo для інвесторів:

1. Нові об'єкти для інвестицій,

2. Інсайдерська інформація від лідерів галузі,

3. Нові знайомства з колегами.

Переваги United Property Expo для Забудовників:

1. Демонстрація своїх проектів вітчизняним та зарубіжним клієнтам,

2. Нові бізнес-контакти з колегами із суміжних областей.

Переваги United Property Expo для бізнесменів:

1. Демонстрація професіоналізму лідерам ринку нерухомості,

2. Зустріч із потенційними клієнтами у неформальній обстановці,

3. Доступ до інсайдерської інформації із перших рук.

Умови участі на United Property Expo:

Відвідування United Property Expo платне. Вартість квитка складає 220 гривень. Замовити квитки на виставку з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.  

Організатор:

ТОВ "Юнайтед Експо"

Тел: +38 (063) 103-48-17

Email: [email protected]

В рамках виставки пройде 2-денна конференція, на якій виступлять понад 30 спікерів з більш ніж 20 країн світу
Міжнародна виставка дачного благоустрою та банної індустрії
Форум поєднує на своєму майданчику основних гравців розумних рішень