2012
Рік заснування
3
Збудовано КМ
2
В продажі КМ

Про забудовника AiD Group (АіД Груп)

Забудовник AiD Group працює на ринку нерухомості Ірпеня з 2012 року. Девелопер зайнятий у будівництві таунхаусів, багатоквартирних будинків і котеджів по індивідуальних проектах. Компанія застосовує тільки перевірені технології та кращі матеріали. Готове житло відрізняється гарним архітектурним стилем. Об'єкти дуже теплі і надійні.

Девелопер пропонує варіанти за низькими цінами на вигідних умовах. Програми розстрочок без переплат і прихованих платежів підбираються з урахуванням можливостей інвесторів. Купити квартиру у новобудові можна навіть без величезного бюджету.

AiD Group вибирає краще розташування майбутніх об'єктів, щоб мешканці не відчували проблем з поїздками по справах. Поруч із новобудовами завжди є необхідна соціальна інфраструктура. Тому інвестори можуть заощадити час.

АіД Груп залучає до роботи тільки кращих дизайнерів і архітекторів. Готові об'єкти відмінно виглядають зовні, мають продумане планування, зручне розташування житлових кімнат і санвузлів. Житловий фонд представлений одно-, двох- і трикімнатними варіантами, а також просторими дворівневими квартирами.

Каталог КГ AiD Group (АіД Груп)

м. Буча, вул. Пролетарська, 16
від 665 000 грн
4.6 км
Видалити з обраного?
м. Ірпінь, вул. Південна, 13
від 2 090 000 грн
2.1 км
Видалити з обраного?
м. Ірпінь, вул. Вериківського, 49
Усі проекти продано
3.1 км
Видалити з обраного?

Коттеджные городки AiD Group (АіД Груп) на карте

КГ AiD Group (АіД Груп)
Провідні забудовники