2
Збудовано КМ
1
В продажі КМ

Про забудовника Amber (Амбер)

Таунхауси та котеджі від забудовника Amber – це стильне, функціональне і практичне житло у передмісті Львова. Девелопер дотримується класичних технологій будівництва: монолітні перекриття і цегельні стіни гарантують надійність майбутнього житла. Нерухомість адаптована під потреби сучасних інвесторів. Квартири та будинки дуже теплі, просторі і світлі.

Компанія використовує кращі рішення на будівельному ринку, щоб варіанти відповідали високим запитам клієнтів. Застосовуються екологічні матеріали, тому якість внутрішнього та зовнішнього оздоблення не викликає нарікань. Амбер утеплює фасад безпечною мінеральною ватою або пінопластом, використовує німецьку металочерепицю, довговічну штукатурку та виконує стяжку. Подробиці про готові об'єкти можна знайти на офіційному сайті або запросити у центральному офісі продажу.

Об'єкти підключені до міських комунікацій і продаються разом з невеликими ділянками. Забудовник передає право власності на будинок та землю відразу ж після оформлення договору. Фахівці Amber надають юридичну підтримку, а також консультують інвесторів на всіх етапах оформлення угоди.

Каталог КГ Amber (Амбер)

м. Львів, вул. Чуваська, 20
від 4 580 000 грн
Видалити з обраного?
с. Рясне-Руське
Продаж не розпочато
2.5 км
Видалити з обраного?
с. Оброшине
Усі проекти продано
4.5 км
Видалити з обраного?

Коттеджные городки Amber (Амбер) на карте

Провідні забудовники