2006
Рік заснування
1
Збудовано КМ
1
Будується КМ
1
В продажі КМ

Про забудовника АртХаус Груп

Забудовник АртХаус Груп – девелопер повного циклу, який успішно реалізує об'єкти будь-якої складності по всій Україні. Фахівці компанії пропонують широкий спектр послуг. З їхньою допомогою можна підібрати земельну ділянку під індивідуальне будівництво або купити готове житло з підведеними комунікаціями. Команда також зайнята в розробці концепцій, проектуванні та наступній експлуатації нерухомості.

Будівельники беруть участь у створенні об'єктів промислового призначення, житлових новобудов і складських приміщень. АртХаус Груп впроваджує сучасні технології проектування та намагається по максимуму оптимізувати всі бізнеси-процеси. Це дає можливість швидко зводити новобудови та не відходити від проектної документації.

Ще один плюс – забудовник займається маркетингом і продажами самостійно. Фахівці проводять дослідження та просувають варіанти на ринку нерухомості без залучення ріелторів. Низькі витрати дозволяють знизити вартість квадрата для кінцевого інвестора.

АртХаус Груп зайнятий у будівництві масштабної нерухомості, реалізує житло у розвинених районах та здійснює післяпродажний сервіс.

Каталог КГ АртХаус Груп

м. Кам-янець-Подільський, вул. Маршала Харченка, 35
від 1 250 000 грн
93.8 км
Видалити з обраного?
м. Нетішин, вул. Лісова
Усі проекти продано
134 км
Видалити з обраного?

Коттеджные городки АртХаус Груп на карте

Провідні забудовники