2008
Рік заснування
2
Збудовано КМ
1
В продажі КМ

Про забудовника Bosfor Development Group

Забудовник Bosfor Development Group працює в Одесі та реалізує кілька великомасштабних проектів. Відрізняється від інших компаній тим, що впроваджує нову технологію будівництва котеджів під ключ. В основі житла від Босфор лежать легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК).

Об'єкти ідеально підходять для південного регіону. Вони не продуваються вітром, витримують сонячні промені, відмінно тримають прохолоду всередині. При цьому вартість квадратного метра від Босфор Девелопмент Груп залишається на прийнятному рівні.

Фахівці компанія використовують технологію, яка дозволяє будувати дуже швидко. Також ЛСТК дає можливість замовникові ще на етапі проектування точно знати вартість готового житла. Забудовник не використовує дорогу техніку, не забруднює навколишнє середовище і може створити цілий район усього за кілька місяців. При необхідності будинок легко розбирається та перевозиться в інше місце. Збір нерухомості не займає занадто багато часу.

Bosfor Development Group будує довговічні об'єкти, які легко прослужать від 100 років. Уся нерухомість продається із внутрішнім оздобленням та встановленою сантехнікою.

Каталог КГ Bosfor Development Group

КМ La Vida
Відмінна ціна
м. Одеса, вул. Затишна, 1
від 3 855 000 грн
від 99 819 $
20.09 км
Видалити з обраного?
с. Лиманка, вул. Першоцвітна, 35
Усі проекти продано
0.1 км
Видалити з обраного?

Котеджні містечка забудовника Bosfor Development Group на карті

Всі КМ
Нажмите для отображения карты
Карта
Спутник
Провідні забудовники