1995
Рік заснування
1
Збудовано КМ
2
Будується КМ
1
В продажі КМ

Про забудовника Dita

Діта – це приватна будівельна компанія, яка добре відома у Хмельницькому та передмісті. Девелопер займає лідируючу позицію на ринку та щорічно тільки нарощує свої обороти. Девелопер одним з перших отримав престижне звання «Лідер будівельної галузі» завдяки відповідальному та професійному підходу. Проекти забудовника відповідають високим вимогам і здаються точно в строк.

Компанія робить усе можливе, щоб відповідати кращим девелоперам Європи. Будівельники використовують сучасні технології, матеріали і дотримуються строгих корпоративних принципів. Dita завершила десятки житлових і комерційних об'єктів. При цьому весь житловий фонд здавався в експлуатацію без проблем і відповідав проектній документації.

СК має потужну промислову базу, що дозволяє їй швидко зводити навіть складні об'єкти. У наявності завжди кращі будівельні матеріали та встаткування. Забудовник Dita має у своєму розпорядженні великий парк техніки і автотранспорту. Дома відповідають вимогам пожежної безпеки, спроектовані з урахуванням клімату регіону та мають продума непланування.

Каталог КГ Dita

КМ Eurovillage 2
Відмінна ціна
м. Хмельницький, вул. Гетьманська, 21а
від 1 550 000 грн
від 40 135 $
4.8 км
Видалити з обраного?
м. Хмельницький, Старокостянстинівське шосе
Продаж призупинено
12.19 км
Видалити з обраного?
м. Хмельницький, Старокостянстинівське шосе, 2/1н
Усі проекти продано
5.18 км
Видалити з обраного?

Котеджні містечка забудовника Dita на карті

Всі КМ
Нажмите для отображения карты
Карта
Спутник
Провідні забудовники