2
Збудовано КМ

Про забудовника DOM Development

ДОМ Девелопмент зайнятий у забудові передмістя Києва. Будівельна компанія пропонує клієнтам житло комфорт- і бізнес-рівня. Об'єкти виконані з якісних європейських тп українських матеріалів. Фахівці девелопера дотримуються строгих норм і здійснюють будівельний нагляд.

Готова нерухомість відрізняється небувалою якістю. Усі резиденції теплі, просторі, світлі та комфортні. Проекти продаються із чорновим та чистовим оздобленням, а також з дизайнерським ремонтом. До кожної резиденції підведені комунікації та встановлені лічильники. Щоб інвестори могли заощаджувати на утриманні великого будинку, забудовник DOM Development проводить утеплення зовнішніх стін. Також будівельники монтують високоякісні опалювальні системи і газові котли.

Мешканці не почувають себе відірваними від великого міста, але при цьому насолоджуються природою. Будівельна компанія готує потрібну інфраструктуру, щоб підвищити рівень комфорту. Будуються місця відпочинку, спортивні майданчики, дитячі містечка. Для автомобілістів передбачені гостьові стоянки та гаражі. DOM Development прокладає нові асфальтовані дороги та викладає плиткою тротуари.

Каталог КГ DOM Development

м. Буча, вул. Гоголя, 10о
Усі проекти продано
3.8 км
Видалити з обраного?
м. Буча, вул. Тургєнєвська, 41
Усі проекти продано
5.7 км
Видалити з обраного?

Проекти за участю DOM Development

м. Буча, вул. Грибоєдова, 4
Усі проекти продано
5 км
Видалити з обраного?

Котеджні містечка забудовника DOM Development на карті

Всі КМ
Нажмите для отображения карты
Карта
Спутник
КМ DOM Development
Провідні забудовники