2000
Рік заснування
1
Збудовано КМ
1
Будується КМ
2
В продажі КМ

Про забудовника Dragon Capital

Dragon Capital представляє собою інвестиційну компанію, яка зареєстрована поза території України. Була створена для грошових вливань у будівництво нерухомості та комерційних об'єктів. Акції забудовника котируються на Лондонській біржі. Goldman Sachs бере участь у формуванні пакета акцій, але напряму не впливає на керівництво Dragon Capital.

Загальний обсяг фінансових вливань становить порядку чверті мільярда доларів. Ці гроші пішли на будівництво житлових приміщень і торгівельних об'єктів. Компанія причетна до будівництва великих торгівельно-розважальних центрів у Києві, Запоріжжі, Сімферополі та інших великих містах.

Забудовник Dragon Capital здійснює повний спектр інвестиційних, банківських і брокерських послуг. Співпрацює із приватними клієнтами і юридичними особами по всій Україні.

Компанія займається будівництвом з нуля і під ключ, працює над самими амбіційними будинками та завжди дотримується строгих норм. Один із флагманських проектів – елітна новобудова Obolon Residences біля метро Мінська.

Dragon Capital прагнє поєднати величну архітектуру та практичні внутрішні планування, щоб готове житло відповідало високим стандартам якості.

Каталог КГ Dragon Capital

с. Віта-Поштова
від 14 650 000 грн
від 379 338 $
25.83 км
Видалити з обраного?
с. Крюківщина, вул. Абрикосова, вул. Грушева, вул. Відрадна, вул. Тіниста
від 2 790 000 грн
від 72 243 $
19.68 км
Видалити з обраного?

Котеджні містечка забудовника Dragon Capital на карті

Всі КМ
Нажмите для отображения карты
Карта
Спутник
Провідні забудовники