2007
Рік заснування
1
Збудовано КМ
2
Будується КМ
3
В продажі КМ

Про забудовника DUPD

Dragon-Ukrainian Properties & Development Plc (DUPD) представляє собою інвестиційну компанію, яка зареєстрована поза території України. Була створена для грошових вливань у будівництво нерухомості та комерційних об'єктів. Акції забудовника котируються на Лондонській біржі. Goldman Sachs бере участь у формуванні пакета акцій, але напряму не впливає на керівництво DUPD.

Загальний обсяг фінансових вливань становить порядку чверті мільярда доларів. Ці гроші пішли на будівництво житлових приміщень і торгівельних об'єктів. Компанія причетна до будівництва великих торгівельно-розважальних центрів у Києві, Запоріжжі, Сімферополі та інших великих містах.

Забудовник DUPD здійснює повний спектр інвестиційних, банківських і брокерських послуг. Співпрацює із приватними клієнтами і юридичними особами по всій Україні.

Компанія займається будівництвом з нуля і під ключ, працює над самими амбіційними будинками та завжди дотримується строгих норм. Один із флагманських проектів – елітна новобудова Obolon Residences біля метро Мінська.

DUPD прагнє поєднати величну архітектуру та практичні внутрішні планування, щоб готове житло відповідало високим стандартам якості.

Каталог КГ DUPD

с. Лебедівка, вул. Сагайдачного. 50
від 9 420 000 грн
16.2 км
Видалити з обраного?
с. Віта-Поштова
від 4 490 000 грн
11 км
Видалити з обраного?
с. Крюківщина, вул. Абрикосова, вул. Грушева, вул. Відрадна, вул. Тіниста
від 1 860 000 грн
6.1 км
Видалити з обраного?

Коттеджные городки DUPD на карте

Провідні забудовники