2006
Рік заснування
3
Збудовано КМ

Про забудовника Etalon House

Еталон Хаус представляє собою інвестиційно-будівельну компанію, яка спеціалізується на реалізації проектів різного рівня складності. За плечима девелопера більше 50 побудованих житлових і комерційних будинків.

Переваги забудовника:

  • Надійність. Будівельники не порушують строки здачі об'єктів в експлуатацію, не відходять від технічного регламенту та проводять авторський нагляд.
  • Сучасні стандарти. При розробці житла враховуються тенденції ринку нерухомості України та миру. Варіанти мають яскраву архітектуру і побудовані з енергозберігаючих матеріалів.
  • Контроль якості. Etalon House залучає до роботи тільки кращих архітекторів, дизайнерів і підрядників. Досвідчений персонал гарантує високу якість будівництво та неухильне дотримання строків.
  • Комфортні умови для інвесторів. Під кожного клієнта розробляються індивідуальні програми погашення кредиту або розстрочки. Також покупці можуть отримати консультацію менеджера і швидко підібрати підходящий об'єкт.
  • Розвиток нових сервісів. Забудовник Etalon House підтримує житло після будівництва та розвиває додаткові послуги. Це допомагає підтримувати високий рівень комфорту у новобудовах.

Каталог КГ Etalon House

м. Львів, вул. Замарстинівська, 239а
Усі проекти продано
Видалити з обраного?
смт Брюховичі, вул. Букова
Усі проекти продано
4.9 км
Видалити з обраного?
смт Брюховичі, вул. Весняна, 12
Усі проекти продано
4.5 км
Видалити з обраного?

Коттеджные городки Etalon House на карте

Провідні забудовники