ЄвроХутір

ЄвроХутір

2015
Рік заснування
1
Збудовано КМ
1
Будується КМ

Про забудовника ЄвроХутір

Забудовник ЄвроХутір працює на ринку нерухомості з 2002 року та за весь строк існування реалізував величезну кількість котеджних містечок європейського типу. Будівельна компанія напряму співпрацює із провідними міжнародними архітектурними агентствами та залучає до роботи тільки перевірених фахівців. Це дає можливість девелоперу створювати гарні, практичні, довговічні та надзвичайно комфортні будинки на будь-який смак.

ЄвроХутір займається будівництвом будинків за канадською технологією. Каркасні будинки такого типу – це відмінна альтернатива нерухомості з газоблока або цегли. По своїх характеристиках вони схожі і відрізняються мінімально. При цьому швидкість будівництва каркасного будинку в кілька разів вища, ніж будівництво із традиційних матеріалів, а ціна значно нижча.

Забудовник продає об'єкти разом із земельними ділянками. Усі об'єкти підключені до комунікацій, каналізації, електрики і водопостачання. Додатково девелопер піклується про своїх клієнтів і створює необхідну соціальну інфраструктуру поблизу, наприклад, будує спортивні та дитячі майданчики, а також облаштовує місця відпочинку.

Провідні забудовники