2015
Рік заснування
3
Будується КМ
4
В продажі КМ

Про забудовника ЄвроХутір

Забудовник ЄвроХутір працює на ринку нерухомості з 2002 року та за весь строк існування реалізував величезну кількість котеджних містечок європейського типу. Будівельна компанія напряму співпрацює із провідними міжнародними архітектурними агентствами та залучає до роботи тільки перевірених фахівців. Це дає можливість девелоперу створювати гарні, практичні, довговічні та надзвичайно комфортні будинки на будь-який смак.

ЄвроХутір займається будівництвом будинків за канадською технологією. Каркасні будинки такого типу – це відмінна альтернатива нерухомості з газоблока або цегли. По своїх характеристиках вони схожі і відрізняються мінімально. При цьому швидкість будівництва каркасного будинку в кілька разів вища, ніж будівництво із традиційних матеріалів, а ціна значно нижча.

Забудовник продає об'єкти разом із земельними ділянками. Усі об'єкти підключені до комунікацій, каналізації, електрики і водопостачання. Додатково девелопер піклується про своїх клієнтів і створює необхідну соціальну інфраструктуру поблизу, наприклад, будує спортивні та дитячі майданчики, а також облаштовує місця відпочинку.

Каталог КГ ЄвроХутір

с. Демидів
від 1 160 000 грн
21.3 км
Видалити з обраного?
с. Козаровичі
від 1 180 000 грн
27 км
Видалити з обраного?
м. Ірпінь, вул. Ранкова
від 2 310 000 грн
4.1 км
Видалити з обраного?
с. Михайлівка-Рубежівка, Жуків (Червоний) хутір, вул. Сонячна
від 1 350 000 грн
14.6 км
Видалити з обраного?

Коттеджные городки ЄвроХутір на карте

Провідні забудовники