2013
Рік заснування
4
Збудовано КМ
1
В продажі КМ

Про забудовника Інвестор

Забудовник Інвестор почав свою роботу у 2013 році та зміг за кілька років завоювати популярність серед мешканців Луцька. Девелопер помітно відрізняється від більшості будівельних компаній міста. По-перше, він активно веде діалог з інвесторами, постійно публікує цікаві матеріали, фотографії та відео з будівельних майданчиків. Дізнатися потрібну інформацію можна на офіційному сайті, у соціальних мережах або в офісі.

По-друге, девелопер комплексно підходить до організації майбутнього будівництва. Фахівці оцінюють всі фактори, які можуть вплинути на мешканців новобудови. Саме тому девелопер ретельно підбирає місце для котеджних містечок і таунхаусів. Усі об'єкти будівництва розташовані в екологічно чистих і спокійних районах. При цьому Інвестор враховує інфраструктуру поблизу, щоб покупці мали швидкий доступ до всього необхідного.

По-третє, забудовник бере участь в облаштуванні будинків сучасними охоронними системами. Компанія охороняє мешканців. Крім того передові будівельні технології та матеріали допомагають забудовникові створювати енергоефективні будинки. Так клієнти зможуть заощадити на комунальних послугах.

Каталог КГ Інвестор

с. Струмівка
від 2 675 000 грн
від 69 265 $
8.02 км
Видалити з обраного?
м. Луцьк, вул. Алмазова, 10
Усі проекти продано
Видалити з обраного?
м. Луцьк, вул. Чернишевського
Усі проекти продано
Видалити з обраного?
с. Струмівка, вул. Сковороди
Усі проекти продано
0.5 км
Видалити з обраного?

Котеджні містечка забудовника Інвестор на карті

Всі КМ
Нажмите для отображения карты
Карта
Спутник
Провідні забудовники