2011
Рік заснування
2
Збудовано КМ

Про забудовника Novosell Invest

Новосел Інвест займається будівництвом з 2011 року та за роки існування реалізувал кілька амбіційних проектів. Вся нерухомість девелопера – це відмінне та комфортабельне житло європейського рівня. Висока енергоефективність досягається за рахунок використання якісних матеріалів. Зовнішні стіни об'єктів утеплюють, всередині встановлюють металопластикові вікна з декількома склопакетами та надійні вхідні двері. Температура навіть у зимові місяці залишається комфортною.

Novosell Invest пропонує покупцям масу об'єктів для інвестування. На вибір є просторі квартири на два рівня, таунхауси та котеджі із просторими терасами. Об'єкти продаються з упорядженими прибудинковими ділянками. Мешканці можуть як завгодно розпоряджається землею, усі документи на неї передаються інвестору під час підписання договору.

Забудовник Novosell Invest отримує сотні захоплених відгуків від своїх задоволених клієнтів. Мешканці відзначають, що новобудови мають відмінне розташування, обладнані по максимуму та перебувають поруч із основною інфраструктурою. При цьому девелопер не завищує вартість квадрата готового житла і пропонує вигідні кредитні програми.

Каталог КГ Novosell Invest

м. Ірпінь, вул. Вишнева, 1
Усі проекти продано
2 км
Видалити з обраного?
м. Ірпінь, вул. Олега Кошового, 20в
Усі проекти продано
3.1 км
Видалити з обраного?

Котеджні містечка забудовника Novosell Invest на карті

Всі КМ
Нажмите для отображения карты
Карта
Спутник
КМ Novosell Invest
Провідні забудовники