2011
Рік заснування
2
Збудовано КМ
1
Будується КМ
2
В продажі КМ

Про забудовника Rise and Development (Райс енд Девелопмент)

Райс енд Девелопмент – відома київська будівельна компанія, яка займається нерухомістю преміум класу. При розробці проектів девелопер робить усе можливе, щоб задовольнити вимогливого клієнта. Рішення забудовника ухвалюються з урахуванням інтересів інвесторів. Якісне житло відрізняється від аналогів комфортабельністю та безпекою. Екологічні будинки мають продумане планування, підключаються до основних комунікацій та будуються з енергозберігаючих матеріалів. Rise and Development пропонує сучасну нерухомість із яскравим архітектурним стилем.

Девелопер напряму співпрацює із провідними виробниками оздоблювальних матеріалів і товарів для будівництва. Тісна співпраця з українськими і європейськими брендами дає можливість швидко зводити закриті котеджні містечка. Немає ніяких затримок з поставками, тому строки будівництва ніколи не зриваються.

Забудовник Rise and Development працює винятково із професіоналами. Щоб потрапити до команди девелопера необхідно мати досвід. Фахівці проходять ретельний відбір і надалі постійно підвищують кваліфікацію.

Каталог КГ Rise and Development (Райс енд Девелопмент)

м. Київ, вул. Деміївська/вул. Професора Буйко
від 6 600 000 грн
Видалити з обраного?
м. Київ, пров. Пролетарський, 19
від 5 330 000 грн
Видалити з обраного?
м. Київ, вул. Петра Заломова
Усі проекти продано
Видалити з обраного?
м. Київ, вул. Професора Буйка, 28
Усі проекти продано
Видалити з обраного?

Коттеджные городки Rise and Development (Райс енд Девелопмент) на карте

КГ Rise and Development (Райс енд Девелопмент)
Провідні забудовники