2011
Рік заснування
2
Збудовано КМ
1
В продажі КМ

Про забудовника Семпра

Приватна будівельна компанія Семпра – молодий гравець на ринку нерухомості України з відмінною командою. Завдяки досвідченим будівельникам девелопер за кілька років зміг реалізувати більше сотні комфортних таунхаусів та котеджів. Забудовник реалізує закриті містечка під Києвом із продуманою інфраструктурою всередині та плануваннями на будь-який смак. При цьому кожна кімната проектується з урахуванням європейських стандартів.

Об'єкти будівництва виконуються із сертифікованих матеріалів, які мають усі необхідні документи. Девелопер дотримується регламенту та будівельних норм. Після здачі в експлуатацію житла, обов'язково виконується благоустрій прилягаючої території.

При розробці проектів забудовник Семпра враховує природний ландшафт місця та погодні умови. Завдяки відповідальному підходу кожне елітне закрите містечко має свою неповторну атмосферу. Заміська нерухомість підготовлена до заселення і має все необхідне для комфортного життя. Будівельна компанія враховує інтереси покупців, тому зводить на території магазини, дитячі садки, пункти охорони та іншу соціальну інфраструктуру.

Каталог КГ Семпра

КМ Riviera
Відмінна ціна
смт Гостомель, пров. Ювілейний, 23
від 1 790 000 грн
від 46 350 $
31.58 км
Видалити з обраного?
смт Гостомель, пров. Сонячний, 1
Усі проекти продано
2.1 км
Видалити з обраного?

Котеджні містечка забудовника Семпра на карті

Всі КМ
Нажмите для отображения карты
Карта
Спутник
Провідні забудовники