2009
Рік заснування
3
Збудовано КМ

Про забудовника Тіком

Компанія Тіком – відомий український забудовник, за плечима якого більше 300 побудованих будинків. У роботі використовує тільки європейські матеріали із сертифікатами якості. Готове житло відповідає високим стандартам якості, має продумане планування та обладнану територію. Девелопер особливу увагу приділяє основним будівельним технологіям, прибігаючи тільки до самих надійних і перевірених. Дома з газоблока або СІП-панелей мають відмінні теплоізоляційні характеристики. Обслуговування такої нерухомості не доставляє турбот. При цьому інвестори не переплачують за комунальні послуги та отримують у розпорядження житло високого класу.

Принципи забудовника Тіком:

  • Принцип енергозбереження. Вартість володіння житлом знижена до мінімальної відмітки, завдяки необхідному утепленню та застосуванню якісних матеріалів.
  • Принцип екологічності. Об'єкти побудовані з урахуванням сучасних тенденцій у будівництві та архітектурі. Котеджі не шкодять навколишньому середовищу та відмінно вписуються у ландшафт.
  • Принцип комфорту. Житло подобається молодим родинам і бізнесменам за рахунок відмінного місця розташування, внутрішнього облаштовання та прибудинкової території.

Каталог КГ Тіком

с. Мархалівка, вул. Квіткова, 9
Усі проекти продано
13.9 км
Видалити з обраного?
с. Гореничі, вул. Стрілецька
Усі проекти продано
24.08 км
Видалити з обраного?
с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Оксамитова, 4-6
Усі проекти продано
0.6 км
Видалити з обраного?

Котеджні містечка забудовника Тіком на карті

Всі КМ
Нажмите для отображения карты
Карта
Спутник
Провідні забудовники