InterBuildExpo – головна будівельна подія року 17/03/2021

До списку новин
InterBuildExpo – головна будівельна подія року

З 17 по 19 березня у Міжнародному Виставковому Центрі відбудеться міжнародна торговельна виставка – InterBuildExpo 2021.

InterBuildExpo є найбільш очікуваною подією для професіоналів будівельної сфери України, має потужну ділову програму та щорічно збирає на своєму майданчику основних гравців ринку будівельних матеріалів та технологій.

InterBuildExpo  найпотужніша подія галузі будівництва та архітектури, облаштування житла, проектування та ремонту. Також – це головний майданчик для обговорення актуальних питань будівництва в Україні.

Вперше в Україні на виставці InterBuildExpo! Для всіх учасників та відвідувачів працює digital платформа InterBuildExpo, де можна демонструвати продукцію, призначати зустрічі, брати участь в діловій програмі виставки online! 

Факти про InterBuildExpo 2021:

 • Експозиційна площа близько 20 300 кв.м
 • Понад 300 компаній-учасниць
 • Країни-учасниці: Білорусь, Італія, Китай, Литва, Люксембург, Польща, Туреччина та Україна.
 • Лише професійні відвідувачі
 • 3 інтерактивних майданчика
 • Більше 40 ділових заходів для фахівців: майстер-класи, презентації, семінари, лекції та конференції від провідних експертів з України та зарубіжних країн.

Традиційно змістовною є програма ділових заходів виставки InterBuildExpo

 • Круглий стіл: «Достойна заробітна плата, гідні та безпечні умови праці на будівництві – шлях до скорочення відтоку кваліфікованих кадрів». На заході представники влади та професійної громадськості обговорюватимуть шляхи та методи покращення ситуації з кадровим забезпеченням будівельної галузі, мінімізації негативних наслідків трудової міграції. 

Спеціальні майданчики на InterBuildExpo 2021:

 • 17 березня, Міжнародна лабораторія архітектури та дизайну. Унікальні спікери з 4 країн Європи – України, Чехії, Польщі, Великобританії виступатимуть з доповідями та лекціями. Відомі архітектурні бюро, студії та проєктні організації будуть розповідати про те, як будуються найсучасніші міста «з нуля» в Україні; які архітектурні тренди існують в Європі; що найближчим часом побудують у Києві та багато іншого. 
 • 17-19 березня, Фестиваль Будівельного Сервісу
 • Розділ. Покрівля. Найвідоміші майстри-покрівельники поділяться секретами професійної майстерності на своїх майстер-класах та лекціях, разом з учасниками змонтують технологічні вузли, продемонструють роботу з сучасним покрівельним інструментом.
 • Розділ. Вікна. На спеціалізованому майданчику відбудеться низка майстер-класів та лекцій з питань монтажу, експлуатації та віконних інновацій, підніматимуться питання розвитку скла, перспективи та можливості.
 • Розділ. Благоустрій. Відбудеться огляд сучасних технологій будівництва басейнів, обговорення комплексного підходу до ландшафтного проектування та реалізації приватних садів та інноваційних рішень для влаштування дитячих зон та майданчиків на приватних та громадських територіях. 

Дати: 17 – 19 березня 2021 р.

Місце проведення:  МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна».

Офіційні ресурси:  buildexpo.kiev.ua

Замовлення безкоштовного запрошення на сайті www.invitation.kiev.ua

В рамках виставки пройде 2-денна конференція, на якій виступлять понад 30 спікерів з більш ніж 20 країн світу
Міжнародна виставка дачного благоустрою та банної індустрії
З 16 по 17 лютого 2022 року у Міжнародному виставковому центрі пройде найбільша виставка нерухомості в Україні