INTERTOOL KIEV 2020 05/06/2020

До списку новин
INTERTOOL KIEV 2020

З 18 по 20 серпня в МВЦ столиці відбудеться 21-а ювілейна Міжнародна виставка професійного інструменту і садової техніки - INTERTOOL KIEV 2020. Виставка пройде одночасно з Aqua-Therm Kyiv 2020.

INTERTOOL - єдина виставка будівельного і садового інструменту в Україні, яка продемонструє все різноманіття інструменту і широкий вибір матеріалів як для майстерень, так і для середніх і великих підприємств.

Безкоштовний квиток по промокоду VN20. Реєстрація за посиланням

Учасники представлять ручний інструмент, електроінструмент, бензопили, свердлильні знаряддя, електровикрутки, пили, рубанки, а також ріжучі ножі, різаки, відбійні інструменти, інструменти для каменярів і багато іншого. Крім того, в рамках спеціалізованого салону Garden Tool, відвідувачі знайдуть кращі пропозиції інвентарю, техніки та інженерних систем для садів і парків.

INTERTOOL KIEV - це, перш за все, презентація та спілкування у форматі В2В. Статистика минулого року показує, що на виставці були представлені 67 компаній з 10 країн, а 72% відвідувачів заходу були відповідальними за прийняття рішень про закупівлі. У програмі «Бізнес-контакт» виставки продовжують реєструватися представники мереж магазинів, будівельних гіпермаркетів і оптово-роздрібних компаній з України та інших країн.

Читайте також
Міжнародна будівельна виставка, в якій щорічно беруть участь понад 200 компаній
Як утримати і збільшити свою частку продажів в інтернеті? Як залишитися "на плаву" в цей непростий для економіки час? Приєднуйтесь 11 грудня до безкоштовної онлайн-конференції E-commerce Digital Day і…
Безкоштовна онлайн-конференція, присвячена самому ефективному способу залучення клієнтів - платній рекламі в інтернеті.