ТОП-4 котеджних містечок у Київській області, які зацікавлять IT-фахівців 20/11/2019

До списку новин
ТОП-4 котеджних містечок у Київській області, які зацікавлять IT-фахівців

IT-індустрія в Україні є однією з найбільш розвинених сфер. Саме в нашій країні базуються багато талановитих фахівців у різних областях, починаючи з мобільного і веб-програмування, закінчуючи SEO і SMM. Велика кількість професій, пов'язаних з інтернет-технологіями породжує потребу у житлі, орієнтованому саме на цю категорію покупців.

За останні 5 років на території нашої країни з'являється все більше житлових комплексів, орієнтованих на айтішників. Подібні об'єкти комплектують швидкісним інтернетом, зеленими технологіями, коворкінгами, іноді мітін-румами і лаунж. На жаль, до котеджних містечок тренд на схожі проекти ще не дійшов. Однак девелопери розробили декілька КМ, якими активно цікавляться працівники сфери IT. У цій статті зібраний ТОП-4 вілл і таунхаусів з незвичайною концепцією та реалізованою технологією Smart-House.

Прогресивних людей в об'єкті приваблює те, що житло буквально вбудоване в пагорб і цілий рік здатне підтримувати однакову температуру. Містечком займаються досвідчені будівельники, що розробили унікальну технологію обігріву житлових приміщень за рахунок тепла землі. Навіть у холоднечу відмітка термометра на глибині 15 метрів не опускається нижче 10-12 градусів по Цельсію, так що власники можуть суттєво заощаджувати на опаленні.

Електроенергію для побутових приладів, комп'ютерів та іншої електротехніки таунхауси отримують від вітрогенераторів. На території встановлена відповідна крильчатка, що збирає енергію. Додатково тут встановлені сонячні батареї, які при необхідності заповнюють недолік електрики. А подача води йде з артезіанської свердловини, при цьому керування основними системами проводиться за допомогою мобільного і комп'ютерного встаткування.

Ще одна особливість Organic Home – через панорамні вікна мешканцям відкривається вид на Феофанію. На ділянці акуратно підстрижений газон, встановлений низький дерев'яний паркан і вимощені стежки з каменю.

Концепція містечка буде близька тим, хто звик контролювати роботу основних систем будинку через мобільні додатки. Тут у кожній віллі встановлена система «розумний будинок», тому мешканці зможуть віддалено вмикати і вимикати будь-яку техніку, світло, перекривати подачу води, зупиняти подачу тепла і т.д. Це зручно, якщо людина поїхала у подорож або відрядження, але до свого повернення бажає прогріти житло або турбується про можливе протікання труб.

Для опалення тут монтується електричний котел, який швидко прогріває будинок і не впливає негативно на навколишнє середовище. Ще на території буде дуже комфортно власникам електрокарів – по периметру встановлено безліч зарядних станцій. Не доведеться довго чекати підзарядки акумулятора через стаціонарну мережу або шукати електрозаправку поблизу, щоб поповнити заряд.

При розробці котеджного містечка архітектори та інженери надихалися американським стилем. У роботі будівельна компанія застосовувала екологічно чисті матеріали (скло, дерево, метал, цегла), сучасні технології та унікальний ландшафтний дизайн. В одноповерхових і двоповерхових віллах реалізована власна інфраструктура для відпочинку: облаштовані озера, майданчики для барбекю, паркова зона з фонтанами, лаунж-куточки і багато чого іншого. При бажанні усамітнитися IT-фахівці зможуть працювати прямо в тіні рідких дерев, відпочиваючи від задушливого офісу і міської метушні.

У кожному котеджі встановлена система Smart-House, так що інвестори зможуть віддалено управляти побутовими приладами і системами. Протоплюються будинки за допомогою електрокотла, а вода подається із власної артезіанської свердловини. Спеціально для електромобілів тут реалізований окремий паркінг і по периметру встановлена централізована система пожежогасіння.

Із представлених у ТОПі котеджних містечок «Соборний» є найбільш простим і скромним. Однак і він не позбавлений принад. Наприклад, на задньому дворі айтішник легко зможе створити комфортні умови для роботи. Тут досить місця для альтанки, робочого стола і м'якого дивана. На такому подвір’ї буде приємно як відпочивати, так і займатися повсякденними справами. І оскільки від сусідів мешканці відділені високим дерев'яним парканом, то ніхто не перешкодить вирішенню важливих завдань.

Ще для продвинених власників таунхауси можуть оснастити системою «тепла підлога і тепли стіни». А ще встановити систему «розумний будинок», щоб контролювати вмикання та вимикання підігріву. Оскільки до межі Києва звідси всього 2,5 км, IT-фахівці легко доберуться до офісу на особистому автомобілі або розвиненому громадському транспорті.

 

Вас також може зацікавити:

ТОП КМ із кращою транспортною розв'язкою у Києві

5 готових котеджних містечок поблизу озер, рік і водойм (Київська область)

5 ідеальних лісових і зелених котеджних містечок Київської області

ТОП-5 котеджних містечок з ремонтом «під ключ»

ТОП-7 котеджних містечок у Київській області із кращою інфраструктурою для дітей

В рамках виставки пройде 2-денна конференція, на якій виступлять понад 30 спікерів з більш ніж 20 країн світу
Міжнародна виставка дачного благоустрою та банної індустрії
З 16 по 17 лютого 2022 року у Міжнародному виставковому центрі пройде найбільша виставка нерухомості в Україні