ТОП-7 котеджних містечок у Київській області із кращою інфраструктурою для дітей 30/10/2019

До списку новин
ТОП-7 котеджних містечок у Київській області із кращою інфраструктурою для дітей

Уже нікого не дивує наявність розвитої інфраструктури поблизу багатоквартирних житлових комплексів. Забудовники навмисно вибирають локації з великою кількістю об'єктів соціально-побутового напрямку або зводять їх самостійно. Донедавна котеджні містечка поступалися ЖК по цьому показникові. Оскільки їх зводили в селищах або передмісті столиці, мешканцям з дітьми доводилося несолодко. Сільські дитячі садки і школи звичайно заповнені, тому власникам котеджів і таунхаусів доводилося щодня возити дитину на навчання до Києва.

На щастя, зараз ситуація змінилася в кращу сторону. Все більше девелоперів переймають досвід ЖК із концепцією «місто в місті» або ж зводять поблизу відсутню інфраструктуру. Також влади селищ, смт та сіл намагаються прискорити розвиток населених пунктів, розширюючи навчальні установи, облагороджуючи стадіони, створюючи різноманітні гуртки та багато чого іншого.

У цій статті зібраний ТОП-7 котеджних містечок Київської області, які привертають увагу інвесторів розвиненою інфраструктурою для дітей.

Елітне містечко включає майже 500 будинків площею 180-600 м2, які розташовані на вул. Набережна або недалеко від берега ріки Кальнухи. Для покупців з дітьми проект цікавий не тільки наявністю водойми, мальовничої природи і гарною екологією навколо. Будівельна компанія реалізувала на закритій території Міжнародну школу Золоче. Тут учні діляться на 5 вікових груп, а для освіти передбачаються інтерактивні класи та пропагується індивідуальний підхід. Поруч із будинком школи також є кілька спортивних зон, де діти зможуть розвивати фізичну силу і витривалість. А для старших дітей на території села є кілька загальноосвітніх шкіл з нормальним рейтингом.

Ще один прекрасний об'єкт для інвесторів з малятами або підлітками. Будівлі з типовим дизайном і облаштованими прибудинковими ділянками цікаві для покупців з кількох причин. По-перше, вартість котеджів досить низька для Київської області. По-друге, недалеко від КМ перебуває зона відпочинку і пляж, а ще є озеро для риболовлі. А по-третє, у межах 1 км від проекту розташована школа і дитячий садок. Хоча котеджне містечко відноситься більше до класу економ, девелопер заздалегідь подбав про комфорт мешканців.

Цей елітний об'єкт часто потрапляє у наші ТОПи і по праву вважається одним із кращих в Україні. Висока вартість котеджів тут не надумана і доповнена розвитою інфраструктурою як для дорослих, так і для дітей. Вкладаючи гроші в житло тут інвестори на 100% певні у високому рівні сервісу, власному комфорті і першокласній освіті дитини.

На території Rivera Villas перебуває еко-школа для самих маленьких мешканців містечка та дітей віком до 9 років. Тут дітей приймають цілий рік, а також забезпечують їм всебічний розвиток. Школярі ж можуть безпроблемно відвідувати приватну школу, де замість класів роблять особливі групи. У них крім навчальної програми проводять гуртки для розвитку особистості, проводять заняття в мотузковому парку або займаються в театральному гуртку. А у вільний час батьки із хлопцями різного віку можуть відпочивати на пляжі, кататися на яхтах і т.д.

«Грін Таун» користується попитом серед покупців за рахунок стильної архітектурної композиції житлових будинків, наявності обладнаного пляжу і безпроблемного доступу до чистого озера. При цьому на території котеджного містечка є: приватний дитячий садок, SPA-салон, магазин з фермерськими та натуральними продуктами, тенісний корт і місця відпочинку для всієї родини.

Наявність власних об'єктів соціально побутового призначення дозволяє сімейним людям проводити більше часу з дітьми і займатися повсякденними справами, поки малята у садку. На закритій території дитині також не заважають машини, оскільки для пішоходів вимощені широкі тротуари, а бордюри не дозволять машині випадково заїхати на доріжку.

За своєю концепцією котеджне містечко трохи схоже на Green Town. Однак тут акцент більше зроблений на американський стиль забудови, більше дитячих майданчиків і зон відпочинку. А ще на території передбачена приватна школа Britannica School із власною програмою навчання з 1 по 2 клас. Тут учні отримують повноцінну освіту 1-3 ступенів. Ця школа оснащена сучасною цифровою технікою, має дві їдальні, власний медичний кабінет, світлі бібліотеки і просторі класи.

Для безпеки юних мешканців на дорогах є бордюри, що захищають пішоходів від випадкового наїзду, зебри і сучасне освітлення. Також у селище не потраплять сторонні, оскільки тут встановлене відеоспостереження і територія закрита для чужинців.

У цього котеджному містечку вдале розташування – усього 2 км до Межигір’я. Ще один плюс – наявність водойми поблизу, гарна інфраструктура і мальовнича природа в окрузі. Хоча КМ більше належить до категорії доступних і безпосередньо на його території немає школи або дитячого садка, але у проекта вкрай сприятлива локація. Місцеві можуть скористатися навчальними закладами у Нових Петрівцях. До найближчої школи або садку від об'єкта всього 700-800 метрів, так що на дорогу пішки піде не більше 10-12 хвилин.

Шанувальники тихого і спокійного життя високо цінують це містечко, тому що поруч є облагороджене озеро, зони відпочинку і створені ідеальні умови для проживання з дітьми. Малята можуть відвідувати приватний дитсадок на території, грати на сучасному дитячому майданчику або відпочивати разом з батьками. Проектом передбачені альтанки, лавки та обладнаний виїзд у ліс.

Ще поблизу перебуває гольф-клуб, є клуб повітроплавців, фешенебельний ресторан, SPA-салон, перукарня, аптеки і багато чого іншого. Сімейним не доведеться залишати територію КМ, щоб відпочити, закупити продукти на тиждень або відправити дитину на навчання. Єдине, школярів доведеться довозити до місцевої школи. Хоча при розширенні у майбутньому девелопер може облаштувати приватний заклад безпосередньо на території.

 

Вас також може зацікавити:

ТОП КМ із кращою транспортною розв'язкою у Києві

5 готових котеджних містечок поблизу озер, рік і водойм (Київська область)

5 ідеальних лісових і зелених котеджних містечок Київської області

ТОП-5 котеджних містечок з ремонтом «під ключ»

ТОП-4 котеджних містечок у Київській області, які зацікавлять IT-фахівців

В рамках виставки пройде 2-денна конференція, на якій виступлять понад 30 спікерів з більш ніж 20 країн світу
Міжнародна виставка дачного благоустрою та банної індустрії
З 16 по 17 лютого 2022 року у Міжнародному виставковому центрі пройде найбільша виставка нерухомості в Україні