Особливості сучасних «розумних» мансардних вікон 24/04/2019

До списку новин
Особливості сучасних «розумних» мансардних вікон

Система «розумний будинок» – це можливість регулювати рівень комфорту, заощаджувати час і уникати неприємних ситуацій з комунікаціями. Також smart-об'єкти разом з енергоефективними інженерними рішеннями знижують витрати на утримання нерухомості.

Вікна з автоматичним управлінням практично завжди входять у систему «розумний будинок» за замовчуванням. А от мансардні вікна з можливістю дистанційного регулювання користуються невеликим попитом, хоча мають масу переваг.

Якщо мансардне вікно перебуває на значній висоті мешканцям доводиться використовувати спеціальний шест для його відкриття або закриття. Автоматика дозволяє вирішити частину проблем та управляти вікном за допомогою панелі на стіні або навіть мобільного додатка на телефоні. Для мансардних вікон застосовують електропривод з живленням від звичайної мережі або сонячні панелі.

Ще одна перевага автоматики – це інтелектуальна система, яка підлаштовується під навколишнє середовище. Залежно від зовнішніх факторів вікна будуть працювати по певному алгоритму. Наприклад, у ранковий час для наповнення приміщень природнім світлом вони автоматично відкриються, а під час дощу, навпаки, закриються без участі людини. Таке рішення дозволяє більш точно регулювати мікроклімат у квартирі або будинку. Додатково встаткування можна налаштувати на автоматичне провітрювання через певний часовий інтервал.

Щоб об'єднати все обладнання між собою і центральним комп'ютером використовують кілька простих технологій. Одним із самих популярних є застосування спеціальної системної шини, яка прокладається в будівлі. Також все частіше проектується нова нерухомість із можливістю бездротової передачі даних або передачі команд через електропроводку.

 

Вас також може зацікавити:

Як зберегти тепло взимку

Як знизити оплату за комунальні послуги у котеджі

На чому можуть заощаджувати забудовники при будівництві котеджу

Котедж у відокремленому місці: проектування і монтаж комунікацій

Різновиди котеджів. Що краще вибрати

В рамках виставки пройде 2-денна конференція, на якій виступлять понад 30 спікерів з більш ніж 20 країн світу
Міжнародна виставка дачного благоустрою та банної індустрії
З 16 по 17 лютого 2022 року у Міжнародному виставковому центрі пройде найбільша виставка нерухомості в Україні