Обране
В обраному: 0 комплексів

Попит на приміське житло залишається високим 15/04/2019

До списку новин
Попит на приміське житло залишається високим

Експерти відзначають, що в 2019 році збережеться висока популярність новобудов і котеджів у передмісті. Покупці як і раніше віддають перевагу однокімнатним квартирам за межею Києва. Частіше інших купують варіанти площею 30-40 квадратів. Також інвестори звертають увагу на будинки площею від 100 квадратів.

Забудовникам вдається втримувати увагу покупців не тільки низькими цінами, але й деякими архітектурними, а також інженерними рішеннями. Однокімнатні квартири у передмісті столиці добре продаються якщо мають простору кухню-вітальню та ніші під побутову техніку. Будівельники враховують розташування пральної машини і холодильника, тому заздалегідь підводять необхідні комунікації. Смарт-планування дозволяють по максимуму використовувати весь доступний простір, навіть якщо квартира має усього 30 м2.

Ріст популярності заміських котеджів у передмісті продовжується за рахунок різних факторів. По-перше, інвестори вибирають екологічно чисті райони та їдуть із загазованої столиці. По-друге, покупці не в захваті від цін на первинне житло у спальних районах Києва. Двокімнатна квартира площею до 60 квадратів рівноцінна гарному котеджу від 100 квадратів у передмісті.

Читайте також
Необхідно боятися холодів чи можна заощадити час, не чекаючи весни.
Котеджні містечка у межах міста – це унікальна можливість завжди мати доступ до розвиненої столичної інфраструктури і насолоджуватися просторим житлом.
Наскільки розумно реконструювати стару будівлю, з якими складнощами доведеться зіткнутися і в скільки це обійдеться.