Попит на приміське житло залишається високим 15/04/2019

До списку новин
Попит на приміське житло залишається високим

Експерти відзначають, що в 2019 році збережеться висока популярність новобудов і котеджів у передмісті. Покупці як і раніше віддають перевагу однокімнатним квартирам за межею Києва. Частіше інших купують варіанти площею 30-40 квадратів. Також інвестори звертають увагу на будинки площею від 100 квадратів.

Забудовникам вдається втримувати увагу покупців не тільки низькими цінами, але й деякими архітектурними, а також інженерними рішеннями. Однокімнатні квартири у передмісті столиці добре продаються якщо мають простору кухню-вітальню та ніші під побутову техніку. Будівельники враховують розташування пральної машини і холодильника, тому заздалегідь підводять необхідні комунікації. Смарт-планування дозволяють по максимуму використовувати весь доступний простір, навіть якщо квартира має усього 30 м2.

Ріст популярності заміських котеджів у передмісті продовжується за рахунок різних факторів. По-перше, інвестори вибирають екологічно чисті райони та їдуть із загазованої столиці. По-друге, покупці не в захваті від цін на первинне житло у спальних районах Києва. Двокімнатна квартира площею до 60 квадратів рівноцінна гарному котеджу від 100 квадратів у передмісті.

 

Вас також може зацікавити:

Країни світу з найвищими і найнижчими податками на нерухомість

Інвестори змінюють пріоритети і вибирають для вкладення коштів у нерухомість ринки, які швидко зростають

Сусіди або усамітнення: таунхауси проти котеджів

Заміська нерухомість: переваги та недоліки

Категорії котеджних містечок та їх характерні риси

В рамках виставки пройде 2-денна конференція, на якій виступлять понад 30 спікерів з більш ніж 20 країн світу
Міжнародна виставка дачного благоустрою та банної індустрії
З 16 по 17 лютого 2022 року у Міжнародному виставковому центрі пройде найбільша виставка нерухомості в Україні