Заміська нерухомість: переваги та недоліки 28/05/2019

До списку новин
Заміська нерухомість: переваги та недоліки

Міські мешканці все частіше прагнуть змінити квартиру у гучному районі на більш спокійне житло. І звичайно їх вибір падає на варіанти, які розташовані серед високих дерев, ближче до водойм та природи. Така зміна обстановки асоціюється у покупців з гармонією і тишею. Ось чому попит на заміське житло став настільки великий.

До числа заміської нерухомості відносяться такі типи:

  • котеджі;
  • дуплекси;
  • таунхауси;
  • квадрохауси.

Чому заміське будівництво швидко набирає популярність

Мешканці міських квартир успішно переймають європейців. Мешканці Європи у своїй більшості не звикли до нерухомості типу «місто у місті», де все необхідне перебуває під рукою, та інфраструктура відмінно розвинена. Вони вибирають відокремлені проекти у селах і далеко за рисою мегаполіса.

Повноцінні мікрорайони з дитсадками, школами та ТЦ на території люблять тільки у нас. Від забудовників подібні проекти вимагають серйозного фінансування і ризикують не окупитися. Через це девелопери намагаються розширити ринок і надають клієнтам можливість вирватися за межі задушливих мільйонників.

При цьому котеджні містечка однаково розташовуються поруч із великими містами. А для надання максимального вибору покупцям, компанії забудовують територію різними будівлями. Якщо клієнту подобається локація, йому не прийдеться йти на компроміс. Багато забудовників відразу ж зводять на території котеджі, таунхауси та дуплекси.

Розмірене життя та сприятливе екологічна обстановка

Оскільки одним із плюсів проживання замістом є близькість до природи, то в окрузі завжди панує сприятлива екологія. Девелопери навмисно вибирають для початку будівництва місцевості, відділені від промзон, заводів або великих магістралей. Це дозволяє власникам подібного житла у будь-яку пору року насолоджуватися мальовничим пейзажами, бездоганно чистим повітрям і співом птахів. У такій атмосфері приємно проводити час із родиною, відпочивати після важкого робочого тижня і відновлювати сили. 

Приваблива архітектурна композиція та сучасні технології

Незважаючи на доступність заміських об'єктів, компанії використовують у роботі сучасні матеріали і технології. При проектуванні фахівці опираються на останні тенденції у будівництві, продумують оптимальний варіант для збереження тепла та безпеки. Дорожчі котеджні містечка доповнюються необхідної для життя інфраструктурою. В окрузі з'являються магазини, тренажерні зали, ігрові майданчики для дітей і т.д. Відмінностей від звичного міського житла у цьому плані майже немає.

Крім того, проекти зводять за індивідуальним планом, отримують нестандартне планування та видаються власникам більш затишними. На будівництво при цьому у забудовника йде куди менше часу, та клієнти отримують довгоочікувану житлову площу швидше. Якщо людина живе на орендованій квартирі або з родичами, висока швидкість зведення дозволить заощадити гроші і допоможе не жертвувати особистою зручністю.

Охоронювана територія та безпроблемне паркування

Сучасні котеджні містечка часто знаходяться під цілодобовою охороною, оснащуються шлагбаумом і системою відеоспостереження. Це підвищує рівень безпеки мешканців та захищає їх від непроханих гостей, зловмисників, бродяг. Також у власників нерухомості припиняється головний біль, пов'язаний з паркуванням особистого транспортного засобу.

Більш доступна ціна на житло

Далеко не всі коттеджі відрізняються невисокою вартістю за 1 м2. Як і завжди, на ціну серйозно впливає клас забудови. Однак, якщо порівнювати вартість житлових метрів у ЖК із аналогічними умовами у межах міста та околицях, усе говорить на користь заміського будинку. Із цієї причини покупці зможуть у кілька разів поліпшити умови життя, але їм не потрібно переплачувати за високий клас проекта.

Мінуси заміського житла

Хоча у заміській нерухомості маса переваг, без мінусів теж не обійшлося. Вам слід заздалегідь знати про можливі недоліки і ретельно зважувати за і проти.

Недоліки заміського житла:

  • велика відстань до міста і недостатньо розвинене транспортне сполучення, тут не обійтися без особистого автомобіля; 
  • слаборозвинена інфраструктура – поблизу часто немає шкіл, лікарень, дитячих садків та інших звичних міському жителю закладів (банків, кафе, супермаркетів).

Якщо перераховані пункти є для вас критичними, тоді варто підшукати інший варіант житла. Гарна екологія, мальовнича природа і тиша мають свою ціну. Це позначається на тому, що ви не зможете за 5 хвилин сходити у магазин або дійти до центру міста. Також прийдеться щодня возити дітей у садок або школу, їздити на роботу, планувати важливі справи із запасом часу.

Читайте також
Як зробити будинок затишним, використовуючи стиль мінімалізм?
Комплексний процес опрацювання нерухомості до початку будівництва.
Як створити комфортну ванну кімнату в котеджі.